вівторок, 31 травня 2016 р.

Тиждень педагогічної майстерності в Трикратській ЗОШ

  
  Вчителі Трикратської ЗОШ взяли активну участь в інноваційному проекті «Методичний транзит» проведений з 21 березня по 25 березня 2016 року. 
    В рамках цього проекту відбувся районний конкурс "Тиждень педагогічної майстерності" серед вчителів початкових класів у загальноосвітніх навчальних закладах району. 
                                                                                                                                                                                        Приємно було отримати звання«Школа – новатор»
Велика подяка педагогічному колективу за плідну роботу!

Десять заповідей для батьків


Пам'ятка на літні канікули


Пам'ятка "Моральне виховання у сім'ї"


Пам'ятка "Дії в разі стихійного лиха"


Пам'ятка "Безпека дорожнього руху"


Пам'ятка на весняні канікули


Пам'ятка на зимові канікули


Пам'ятка на осінні канікули


середа, 18 травня 2016 р.

Ще один крок до знань



    Кожна людина навчається протягом всього свого життя. А життя педагога взагалі перетворюється на суцільне навчання. Ми вчимо своїх учнів, а разом з ними здобуваємо скільки всього нового, сучасного, часто просто незрозумілого для нашої "завантаженої" голови.

Ось завершується наш наступний крок у здобутті нових знань. Працювати в школі і навчатися дистанційно в групі "Новий Основний курс  Програми Intel® «Навчання для майбутнього» (V 10.0) в очно-дистанційній формі.Тренери з інформатики в початковій школі" було дуже важко.
Часто зовсім не вкладалась в термін здачі робіт (бувало просто не вистачало сил продовжити розпочате). Але ось воно... довгоочікуване завершення...

Оцінювання роботи над проектом

Оцінювати власну роботу завжди важко. Здається, що не всі матеріали були виконані в повній мірі. Але переглядаючи інші роботи, розумієш, що не все так погано. Найголовніше, що я справилася з кожним завданням та набула нового досвіду роботи під час дистанційного навчання.

Мої висновки:
Я пишаюся собою, тому що знайшла час та натхнення для завершення проекту.
Я не задоволена собою, тому що деякі завдання можна було зробити краще.

В чому полягає формуюче оцінювання?

 Формуюче оцінювання полягає в пошуку вчителем та учнем в процесі навчання інформації, яка дозволить зрозуміти, як проходить процес навчання, для того, щоб:
- вчитель модифікував подальше навчання;
- учень отримав зворотний зв’язок, який допоможе йому вчитися.

Формуюче оцінювання - «зворотний зв'язок» для учнів, що дозволяє їм усвідомити, які кроки їм необхідно зробити для поліпшення своїх результатів навчання.
Коли учні і вчитель однаково розуміють цілі і очікувані результати навчання, процес навчання стає більш ефективним. Учні повинні уявляти собі, що таке результати навчання, і в будь-який момент часу зрозуміти, на якому етапі вони знаходяться, оцінити точність виконаних дій або операцій, скорегувати їх при необхідності, зрозуміти коли  вони зможуть  досягнути за планованих  результатів.

Метод проектів

Метод проектів включає кілька стратегій, які забезпечують залучення в навчальний процес кожного учнів, незалежно від його індивідуального навчального стилю. Часто учні взаємодіють з експертами та шкільними лідерами, які допомагають їм знайти відповіді на питання і отримати більш глибоке уявлення дослідження. Технології підтримують навчання протягом всього проекту, оскільки в проект вбудовані кілька типів оцінювання, що забезпечує виконання роботи на дуже високому рівні.

четвер, 12 травня 2016 р.

Оцінювання власного блогу

Перед педагогами постійно постають нові завдання, які диктує нам сучасний світ. На жаль  ще не кожен має змогу використовувати в своїй роботі  можливості Інтернету. Але наші учні йдуть на крок попереду нас. І нам потрібно встигати йти з ними в ногу. Створення та використання свого власного блогу є одним з таких кроків. Вчитель повинен вміти не тільки знайти інформацію, а й вміти нею поділитися.

середа, 13 квітня 2016 р.

Буклет для батьків

Даний буклет  пояснить батькам над чим потрібно працювати разом з дітьми під час виконання проекту.

понеділок, 11 квітня 2016 р.

Наші перші самостійні кроки

«Розкладемо все по полицях»


Першого тижня нам справді потрібно було “розкласти все по полицях”. Починаєш планувати свою роботу, намагаєшся  підлаштуватися  до шкільних буднів. Підбираєш  матеріал та аналізуєш, що ще потрібно використати.
Мої висновки:
Я пишаюся собою, тому що  все таки усвідомлюю, що нові знання мені необхідні.
Я не задоволена собою, тому що  мало часу приділяю дистанційному навчанню.

понеділок, 21 березня 2016 р.

"Розвиток конкурентноспроможності сучасного вчителя у межах внутрішньошкільної методичної роботи"

"Розвиток конкурентноспроможності сучасного вчителя у межах  внутрішньошкільної методичної роботи"


  Автор: Митник О.
  Опубліковано: журнал "Рідна школа"                         
  Дата публікації: 2013 рік
  Опис: У статті розкрито зміст поняття "конкурентноспроможний вчитель"; розглянуто особливості організації внутрішньошкільної методичної роботи, спрямованої на  розвиток мотиваційної, пізнавальної та соціальної сфери особистості вчителя.
Щоб переглянути зміст статті перейдіть за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/0BwxRqcsV1QvVTndvZi1FVmxBLTA/view?usp=sharing


Анкетування за змістом статті:   


пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Готовність дитини до школи

 Готовність дитини до школи

     Бути готовим до школи - не означає вміти читати, писати та рахувати. Бути готовим до школи - означає бути готовим усього цього навчитись
    Сьогодні усі батьки серйозно готуються до вступу дитини у школу: витрачається чимало коштів на придбання всього необхідного, ретельно обирають навчальний заклад, дитині дають цінні настанови. Але ж просто вдягнути дитину у красиву форму, дати до рук модний ранець із різнобарвними зошитами – цього не достатньо. Дуже важливо – психологічно підготувати дитину до школи. Саме психологічний аспект допомагає дитині навчатись чи, навпаки, гальмує навчання, незважаючи на хороші інтелектуальні дані.
   Що ж це таке, психологічна готовність дитини до школи?